Ландор - не просто найменування торгової марки - це мистецтво дарувати радість Вашому вихованцеві. Ми добре розуміємо, що означає для кожного господаря здоров'я і настрій його чотирилапого друга, тому доклали всіх зусиль до того, щоб створити корм холістік-класу і розробити концепцію високоякісного збалансованого харчування для вихованців. Нашою головною метою є зробити життя собак і кішок повноцінним і радісним, адже секретна складова формули наших кормів - це любов.

 

Команда професіоналів

Команда професіоналівПоставлена мета була б не досяжною без згуртованої команди професіоналів, які працюючи пліч-о-пліч, зуміли розробити корм бездоганної якості. Дієтологи, ветеринарні лікарі, кінологи і, звичайно ж, заводчики - кожен вносив свою лепту у створення харчування, яке складалося б лише з натуральних компонентів, мало би ідеальний макро-нутріентний склад по вітамінам та мінералам, при цьому його калорійність була б в нормі. Прагнучи до бездоганного складу, ми звернулись по допомогу до європейських фахівців, виробників елітних кормів, любителів собак і кішок, які вже могли переконатися, яке харчування дає найкращі результати. Тому можна сказати що покупці є частиною нашої дружної команди!

 

Особливості виробництва

Ми довгий час не могли знайти виробничий майданчик, який відповідав би всім нашим вимогам:

  • Популярний європейський виробник, якість продукції якого підтверджена вже не одним десятиліттям;
  • Наявність індивідуальних дослідницьких лабораторій, завдяки тестам в яких можна було б врахувати вимоги споживачів;
  • Найкраще обладнання: розробити ідеальний склад - тільки пів справи, адже без інновацій і якісного обладнання виготовити корм буде неможливо.

Elmubas

Ретельно дослідивши світовий ринок, ми все-таки змогли відшукати відповідний майданчик - завод на території екологічно чистого району Іспанії.

Elmubas - завод з 30-річним стажем в сфері виробництва кормів для собак і кішок. Продукцію цього бренду поставляють на всі континенти нашої планети. Активний розвиток і вдосконалення продукту, а також прагнення розробляти і впроваджувати новітні технології, проведення численних досліджень і тестувань дозволяють забезпечити максимально можливу якість кормів, на яку були видані сертифікати FSSC 22000.

Запрошуємо всіх щасливих володарів домашніх улюбленців ознайомитися з нашим каталогом і обрати найкраще для свого улюбленця!

Офіційний імпортер в Україні:
ТОВ «Біопрім»