Поведінка
Зі зменшенням світлового дня знижується активність кішок. Вони акумулюють сили і енергію для обігріву організму. Менше рухаються і більше сплять, стають спокійнішими, а щоб скоротити втрату тепла - згортаються клубочком і накриваються теплим хвостиком.

Харчування
Боротися з холодом котам допомагає підшкірний жир, тому в зимові місяці у них покращується апетит - вихованці їдять більше і значно набирають вагу. Головне завдання дбайливого господаря - зберегти баланс у харчуванні улюбленця і не перегодовувати.

Допустима температура
У кожної тварини - своя межа допустимої температури, і залежить від породи, стану шубки, підшкірного жиру і здоров'я. Є породи, які в змозі перенести і -30 ° C, а є такі, для яких -5 ° C - смертельно небезпечна температура. Важливу роль відіграють і такі фактори, як вогкість, сильний вітер - вони посилюють вплив морозу і холоду на організм тварини. Не дозволяйте улюбленцю лежати в холодному місці, мінімізуйте час перебування на вулиці, а при мінусовій температурі краще не випускайте з дому.
Комфортна «домашня» температура для котиків + 20-25 ° C.

Імунітет
Зміцнити імунітет і здоров'я допоможуть полівітаміни, особливо їх потребують тварини, які харчуються натуральною їжею. Забезпечте пухнатика взимку свіжою травою, паростками пшениці і вівса, які містять вітаміни та сприяють виведенню комочків шерсті з травного каналу.