У віці 2-3 місяців кошеня зазвичай відлучають від матері-кішки і починають пропонувати додатковий корм: вологий і розмочений у воді сухий. Саме тоді у вихованців проявляються особливості травлення, в тому числі чутливе травлення.
Як зрозуміти, що у котика чутливе травлення?
Як правило, воно проявляється в самому ранньому віці, тому, якщо ваш пухнастик має таку особливість, ви можете зіткнутися з її типовими проявами незабаром після того, як він з'явиться у вас вдома.
Найбільш яскравими ознаками чутливості травлення вашого вихованця є:
- нестабільний апетит;
- блювота;
- метеоризм.
В цьому випадку дуже важливо відразу підібрати правильний раціон - спеціально для вихованців з чутливим травленням. Це стабілізує стан шлунково-кишкового тракту.
При цьому важливо пам'ятати, що котику не підходить 1-2-х разове харчування для забезпечення нормального метаболізму, варто годувати Вашого чотирилапого друга 3-4 рази на день, а кошеня до 12-тижневого віку - 5-6 разів!
Який корм обрати?
Так само, як і іншим котикам, вихованцям з чутливим травленням важливо харчуватися продуктами з високим вмістом білку. Калорійність корму для кошенят повинна бути вище, ніж для дорослих котів, а на кілограм маси тіла кошенята повинні отримувати більше корму, ніж дорослі.
Найчастіше кошенята і кішки з чутливим травленням дуже вибагливі в їжі, тому раціони для таких тварин проходять особливий контроль і тестуються на поїдання особливо ретельно.
Компанія Ландор дбає про Ваших улюбленців, саме тому спільно з ветеринарними лікарями та дієтологами розробили формулу для котиків з чутливим травленням - LANDOR. SENSITIVE CAT, що потурбується про здоров'я шлунково-кишкового тракту Вашого пухнастика.