Придбання котика - крок відповідальний і вимагає ретельної підготовки. І коли нарешті, довгоочікуване диво з'являється в вашому домі, у вас вже все готово до теплого прийому нового мешканця: красиві мисочки, затишне місце для сну, зручний туалетний лоток, захоплюючі котячі іграшки. ... Ось тільки з ім'ям для маленького друга ви не можете визначитися. Існує кілька простих правил, як назвати пухнастика. Керуючись ними, а також своєю фантазією, ви зможете підібрати ідеальну кличку вашому улюбленцю.


Магія звуку
Проблема «іменного» вибору значно спрощується, якщо ви купуєте тварину з родоводом в розпліднику. Кличка повинна починатися з літери, якою класифікований приплід. Можливо, заводчик запропонує вам кілька варіантів відповідних імен, але зазвичай породистому кошеняті вже з народження присвоюють офіційне ім'я. Як правило, це багатослівна вигадлива кличка, якою кликати котика вдома незручно, тому господарі породистих вихованців придумують короткий зменшувально-пестливе похідне від формального імені.
Яким би шляхом кошеня не опинилося у вашому будинку - з розплідника, від знайомих або з вулиці, вам треба дати підопічному кличку, до якої він швидко звикне і буде її легко сприймати. Вважається, що кішка добре чує тільки перші три звуки свого імені, тому воно повинно бути коротким - в один, два або три склади і бажано з наголосом на першому складі. Ви можете назвати вихованця велично і хитромудро, але при цьому необхідно буде придумати лаконічний варіант клички.
Домашні представники сімейства котячих найкраще реагують на слова, в яких містяться шиплячі або свистячі звуки або їх поєднання з «до», наприклад, «ск», «шк», «кс». Чудово, якщо в імені вихованця будуть присутні ці комбінації звуків. Пухнастиком добре сприймаються слова зі звуками «до», «б», «з», «г» або «д», які роблять звучання клички дзвінким і виразним.